Kategoriler

HAKKIMIZDA

Kuruluş     : 1993 - Ticaret Oadası Sicil No: 302813-0
Firma Adı : Inter Data Center Bilg.Hiz. ve Dış Tic.Ltd.Şti.(www.SporServis.Com)
Telefon No : 0212 291 07 39 - 0535 979 79 79
Fax No : 0212 291 07 39
E-Posta : info@sporservis.com / Kep: interdatacenter@hs01.kep.tr
Adres : 19 Mayıs Cd. Dr.İsmet Öztürk Sk. 6/1 Şişli / İstanbul (Mersis No:0478006622600012)

 

 

 

www.SporServis.Com

Türkiye'nin 7/24 Online Spor, Sağlık ve Eğlence Mağazası.

 

29 Yıldır güven ve tecrübe ile Spor,Sağlık ve Eğlence ürünlerini siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız sporservis mağaza adımız ile uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yaparak satış yapmaktadır. 20 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan www.SporServis.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz. www.SporServis.com mağazamız üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizin %80 kısmı stoklarımızdan gönderilmekte olup hacmi büyük ve kargolarca taşınamayan lojistik firmalarca taşınması gereken ürünlerimizi ithalatçı firmaların depolarından gönderim sağlamaktayız.

 

Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Busso, RestPro Masaj Ürünleri, Denver, Warner Bros Ürünleri, Diesel Fitness, Pro Fitness, ürünlerini sayabiliriz.

 

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, scooter, Masaj Masası ve Ürünleri ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

 

E-ticarette sporservis.com olarak tüm müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak öncelikli hedeflerimizden olup ,siz çok değerli müşterilerimizi daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

 

Bu yüzden sporservis.com “Hayata Spor, Sağlık ve Eğlence Katar” Diyoruz.

etbislog

www.sporservis.com ETBİS (ELEKTRONİK TİCARET BİLGİ SİSTEMİ) Üyesidir.

Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz. 

 SATIŞ ORTAKLIĞI YAPTIĞIMIZ PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ

n11 mağaza gittigidiyor mağaza hepsiburada mağaza ciceksepeti mağazaamazontrendyol

 

 

DİĞER SAYFALARIMIZ :