Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

www.SporServis.Com

Türkiye'nin 7/24 Online Spor ve Sağlık Mağazası.

 

Tüm spor ürünlerini 29 Yıldır güven ve tecrübe ile siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yapmaktadır. 20 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan Sporservis.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargo bedeli tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Denver, Warner Bros, Diesel Fitness, Pro Fitness, Adidas Boks Ürünleri, Busso, Optimum Nutrition ve Loft Cosmetics ürünlerini sayabiliriz.

 

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, scooter ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

 

E-ticarette sporservis.com olarak tüm müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak öncelikli hedeflerimizden olup ,siz çok değerli müşterilerimizi daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

 

Bu yüzden sporservis.com “Hayata Spor, Sağlık ve Eğlence Katar” Diyoruz.