Kategoriler

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

Banka hesaplarımıza Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi


Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.


3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamıza gelerek bilgisayar ekranlarımızdan ONLINE tek slip veya 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.


4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan bilgisayarlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.


5 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki 5459582/Ünal Işık hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. 


6 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

Vereceğiniz siparişlerde bazı ürünlerimizde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


7 - Alternatif Ödeme Sistemi

Uluslararası güvenilirliğe sahip iPara Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.TESLİMAT DETAYLARI !!

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, kargo firmalarıyla gönderim yapılmasınıda talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en erken 1 (bir) iş günü, en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişleriniz ürün gruplarına göre Yurtiçi Kargo veya Ceva Lojistik adlı kargo firması ile sevk edilmektedir.

Yurtiçi Kargo ile sevki yapılan sipariş detaylarına Yurtiçi Kargonun sayfasından erişebilirsiniz. Ceva Lojistik ile yapılan sevkiyat takibi için siparişinizde belirtilen gönderi numarasını (https://cevakurumsal.com/Dagitim/Bireysel.aspx) kısayolda belirtilen sorgulama ekranına giriş yaparaktan kontrol edebilirsiniz.

Sevkiyat,Sipariş durumu ve diğer konularla ilgili detay bilgilendirme için Hafta İçi : 09:00 - 18:00 Saatleri arasında 0212 291 07 39 nolu telefonumuzdan veya info@sporservis.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

etbislog

www.sporservis.com ETBİS (ELEKTRONİK TİCARET BİLGİ SİSTEMİ) Üyesidir.

Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.